Témák Összes hír Top 50 hír
2019. február 24., vasárnap - Mátyás
Sport
Tenisz: orosz kettős lesz Stollárék ellenfele a fináléban
Kialakult a döntők párosítása a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású budapesti kemény pályás női tenisztornán.
Nemzeti Sport | 02.23 23:29

A Fradi nagy sorozata; Ivkovics már a harmadik támadásnál érezte a bajt
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
Nemzeti Sport | 02.23 23:09

Röplabda NB I: sima csabai siker, kecskeméti pontvesztés
Egy-egy mérkőzést játszottak le szombaton a férfi és a női röplabda Extraligában, illetve hármat a férfi NB I-ben. A nőknél a bajnoki címvédő Békéscsabát ugyan az első játszmában alaposan megszorongatta a vendég Haladás, de ezt követően sima háromjátszmás vereséget szenvedett. A férfiaknál vendégsikerek születtek, igaz, az újdonsült kupagyőztes Kecskeméttől a MAFC rabolni tudott egy pontot.
Nemzeti Sport | 02.23 23:05

La Liga: 41 másodperc után esett a győztes gól Bilbaóban
Raúl García 41. másodpercben esett góljával az Athletic Bilbao hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában, így már csak négy pont a hátránya az európai kupaindulást érő hatodik helyen álló Alavés mögött, amely gól nélküli döntetlent játszott a Celta Vigóval.
Nemzeti Sport | 02.23 22:58

Hatalmas kapushiba után ötgólos thrillert nyert a Roma
A Frosinone közel volt a pontszerzéshez, de Dzeko a 95. percben nem kegyelmezett.
Sport Géza | 02.23 22:47

Serie A: Dzeko döntött a 95. percben, hátrányból nyert a Roma
Edin Dzeko 95. percben szerzett góljának köszönhetően az AS Roma hátrányból felállva 3–2-re legyőzte idegenben a kieső helyen álló Frosinonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.23 22:11

Férfi kézi BL: előnyben a dán csapat, amely a Szegedre várhat
A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában kezd körvonalazódni az egyenes kieséses szakasz párosítása. A B-csoportban nagy valószínűséggel második helyen végző Mol-Pick Szegedre a Wisla Plock–Silkeborg párharc győztese várhat – az első meccsen a dán csapat négy góllal nyert Lengyelországban.
Nemzeti Sport | 02.23 22:06

Légiósok: Lang Ádámék az utolsó percben nyertek
Hetvenhárom percen át emberhátrányban játszva, a ráadáspercekben szerzett góllal szerezte meg első idei győzelmét a román labdarúgó-bajnokság éllovasa: a CFR – amelyben Lang Ádám végig a pályán volt – a Poli Iasi otthonában győzött.
Nemzeti Sport | 02.23 21:29

NB I: kikapott az MTK a Honvédtól Gyirmóton
A Budapest Honvéd 2–1-re győzte le alkalmi, gyirmóti otthonában a büntetőt hibázó MTK-t a labdarúgó NB I 22. fordulójának záró mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.23 21:18

A szezon potyáját hozhatta össze a Loki-kapus Nagy
Öklözés helyett öngólt fejelt, ezen ment el a meccs a Debrecennek.
Sport Géza | 02.23 20:55

Női kézi BL: nagy küzdelemben nyert a Ferencváros a THC ellen
A női kézilabda Bajnokok Ligájának 2. csoportjában a negyedik helyen álló FTC a csoport utolsó helyén szomorkodó német Thüringer HC-t fogadta. Az idegenbeli győzelem után úgy tűnt, itthon biztosan nyernek a zöld-fehérek, de a végén szívós munkával feljöttek a németek, és a döntetlenért támadhattak. Nem sikerült nekik egalizálni, így a Ferencváros minimális győzelemmel két pontot szerzett, és bejutott a legjobb nyolc közé.
Nemzeti Sport | 02.23 20:54

Kézi BL: nagy verést kapott a Rosztov és a Krim is
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 1. csoportjában a Rosztov-Don hazai pályán kapott ki nyolc góllal a listavezető Metz ellen. A forduló előtt a két csapat azonos pontszámmal állt az élen, a francia együttes sikerével lépéselőnybe került. A 2. csoportban a Krim Ljubljana nyolccal kikapott a Kristiansand otthonában, így a Ferencvárosnak egy pont is elegendő a Thüringer ellen a továbbjutáshoz.
Nemzeti Sport | 02.23 20:16

Futsal MK: hiába Dróth gólja, a Berettyó jutott be a döntőbe
A bajnoki tabella első két helyezettje, a Berettyóújfalu és a Veszprém vívja vasárnap a férfi futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban: előbbi együttes Dróth Zoltán csapatát, a Haladást (4–2), míg utóbbi Tatai József triplájával a Dunaferrt verte meg (3–0).
Nemzeti Sport | 02.23 20:09

A Szeged a BL-ben, a Füred az EHF-kupában kapott ki
Gyenge szombatot fogtak ki férfi kézicsapataink.
Sport Géza | 02.23 19:35

Az Újpest 5, a Fradi 4 gólt vágott
Előbbi a DVTK-n, utóbbi a Felcsúton gázolt át.
Sport Géza | 02.23 19:23

Női MK: a Győr kiütésével a Fradi bejutott a döntőbe
Elsőként a címvédő Ferencváros jutott be a női labdarúgó Magyar Kupa döntőjébe, mivel a szombati elődöntőben 7–0-ra kiütötte az ETO FC Győrt.
Nemzeti Sport | 02.23 19:23

Tenisz: Cicipasz kazah ellenféllel döntőzik Marseille-ben
Az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz döntőbe jutott a marseille-i kemény pályás férfi tenisztornán. A görög játékos a harmadikként rangsorolt belga David Goffint múlta felül egy szoros és egy sima szettben (7:6, 6:2).
Nemzeti Sport | 02.23 19:02

Férfi kézi BL: a Nantes otthon visszavágott a Szegednek
A Nantes hazai pályán 29–26-os győzelemmel visszavágott a Mol-Pick Szegednek a szeptemberben a Tisza partján elszenvedett vereségért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
Nemzeti Sport | 02.23 18:55

Tenisz: újabb top 10-est vert meg, Bencic a dubai győztes!
Sorozatban négy top 10-es játékost vert meg, és három és fél év után ismét WTA-tornát nyert Belinda Bencic, aki a dubai kemény pályás női teniszverseny döntőjében a cseh Petra Kvitovát győzte le három játszmában (6:3, 1:6, 6:2), 1 óra 45 perces csatában.
Nemzeti Sport | 02.23 18:41

Messi mesterhármasával fordított a Barca Sevillában
Egy bomba, egy helyezés, egy emelés hozta az argentin 50. mesterhármasát.
Sport Géza | 02.23 18:15

2,5 millió eurót érő, 203 centis csatárt igazolt az Újpest
A 2015-ben Afrika-kupát nyerő Lacina Traoré a Monacótól érkezik kölcsönbe.
Sport Géza | 02.23 17:48

Férfi kézi EHF-kupa: továbbra is nyeretlen a Balatonfüred
A Balatonfüredi KSE öt góllal kikapott a francia Saint-Raphaël Var HB csapatától a férfi kézilabda EHF-kupa csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton Veszprémben.
Nemzeti Sport | 02.23 17:42

Les miatt elvett gól, kiállítás: Dárdaiék kikaptak a Bayerntől
1977 óta nem nyert idegenben a Hertha a Münchennél.
Sport Géza | 02.23 17:35

Bundesliga: kapushibát követően szerzett góllal verte Dárdaiékat a Bayern
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának szombati játéknapján a Bayern München hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Dárdai Pál vezette Hertha Berlint. A többi mérkőzésen kikapott a Mönchengladbach, és nyert a Freiburg, illetve a Mainz.
Nemzeti Sport | 02.23 17:19

20 mp alatt két egészpályás gól, a váci kézikapus lett a meccs hőse
Arenhart a hajrában kétszer is egészpályás gólt szerzett, ritkán látott végjátékkal verték a Siófokot.
Sport Géza | 02.23 17:13

Újpest: sztárcsatárt igazoltak, a Monacótól érkezik – hivatalos
Neves csatárral erősített a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest: a legutóbb a francia élvonalbeli AS Monaco kötelékéhez tartozó Lacina Traoré aláírt a lila-fehérekhez – közölte a klub hivatalos honlapján.
Nemzeti Sport | 02.23 17:13

Csupasport: bringás szemüveg – hogy ne tekerj vakulásig
Bármilyen pupillatágító élmény is a (kerékpár)tekerés, a szemünk világánál semmi nem lehet fontosabb. A Csupasport éppen ezért szedte csokorba a legfontosabb tudnivalókat a sportszemüvegekről.
Nemzeti Sport | 02.23 17:01

Férfi kézi BL: Nantes–Mol-Pick Szeged – ÉLŐ
A Mol-Pick Szeged a tavalyi döntős Nantes otthonában lép pályára a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását élő, szöveges tudósításunk segítségével!
Nemzeti Sport | 02.23 17:00

Északisí-vb: bombameglepetések a síugrók nagysáncversenyén
Az ausztriai Seefeldben a férfi síugró nagysáncversennyel folytatódott az északisí-világbajnokság. Az aranyérmet a német Markus Eisenbichler szerezte meg.
Nemzeti Sport | 02.23 16:39

Real Madrid: CR-nél egy pletyka verte ki végleg a biztosítékot
Cristiano Ronaldo 2018 nyarán úgy hagyta ott a Real Madridot a Juventus kedvéért, hogy igazából sosem indokolta meg, mi miatt fordított hátat a spanyol fővárosnak – leszámítva persze azt, hogy új kihívásra vágyott. Ramón Calderón, a madridiak korábbi elnöke azonban tudja, mi állt a transzfer mögött valójában. Legalábbis ezt állítja.
Nemzeti Sport | 02.23 16:29

Női kézi NB I: elképesztő végjáték, váci siker a Siófok ellen – videó
Nem akármilyen mérkőzésen, 25–24-re legyőzte hazai pályán a Vác a Siófokot a női kézilabda NB I-ben. A váciak így az Érd után egy másik élcsapatot is két vállra fektettek, ráadásul mindezt egy hét alatt!
Nemzeti Sport | 02.23 16:19

Bukarestben biztosította BL-csoportelsőségét a Győr
A második félidőben volt, hogy 11 percig nem volt győri akciógól, de meglett a győzelem.
Sport Géza | 02.23 15:53

A bírónak ugrott a Tottenham-edző a váratlan vereség után
A karácsony óta szárnyaló Burnley-vel nem bírtak, Pochettino számon kérte a meccset a bírón.
Sport Géza | 02.23 15:43

Lemondta a válogatottságot a csoportellenfél szlovákok csapatkapitánya
Meglepetés a magyarok csoportellenfelénél, Martin Skrtel váratlanul úgy döntött, mégsem vállalja a 2020-as Eb-selejtezők végéig
Sport Géza | 02.23 14:47

Birkózás: csak Kozák nyert meccset a Magyar Nagydíjon
Nem sikerült jól hazai szempontból a győri kötöttfogású birkózó Magyar Nagydíj – Polyák Imre-emlékverseny szombati versenynapjának délelőtti programja, mivel a magyarok közül egyedül Kozák István tudott mérkőzést nyerni.
Nemzeti Sport | 02.23 14:02

Északisí-vb: Johaug utolérhetetlen – megint taroltak a norvégok
Az ausztriai Seefeldben férfi és női síatlonversennyel (fél távig klasszikus, félig szabad stílusú) folytatódott az északisí-világbajnokság. Mindkét számban norvég győzelem született: a férfiaknál Sjur Roethe, a nőknél Therese Johaug ért elsőként a célba.
Nemzeti Sport | 02.23 13:52

Del Potro búcsúzott, csak egy kiemelt jutott elődöntőbe a floridai tenisztornán
Sport Géza | 02.23 13:43

A Chelsea FIFA-büntetése betett Hazard Madridba igazolásának
A belga futballsztár már a 2016-os vb után szívesen ment volna a Realhoz.
Sport Géza | 02.23 13:30

Női kézi: kérdéses, hosszabbít-e Neagu a CSM-nél
Továbbra sem rendeződött Christina Neagu sorsa Bukarestben. A világ egyik legjobb kézilabdázójának szerződése a nyáron lejár, szívesen hosszabbítana, de túl sokat kér a CSM-től.
Nemzeti Sport | 02.23 13:08

Dirrell és Yildirim mérlegre állt
A WBC gazdátlan nagyközépsúlyú trónjáért feszül egymásnak magyar idő szerint vasárnap hajnalban Minneapolisban Anthony Dirrell és Avni Yildirim, a két bokszoló pedig pénteken átesett az előírt
profiboksz.hu | 02.23 13:05

Alpesisí-vk: két érem jutott odahaza a svájciaknak
A svájci Crans Montanában női lesiklással folytatódott az alpesisí-világkupa. A versenyt az olasz Sofia Goggia nyerte meg, míg a bulgáriai Banszkóban esedékes férfi szuper-G-t futamot törölték.
Nemzeti Sport | 02.23 13:03

DeGale vs. Eubank Jr. mérlegelés
Az IBO szervezet betöltetlen nagyközépsúlyú bajnoki címéért száll harcba szombat este Londonban a korábbi IBF világelső James DeGale, valamint az IBO övet korábban már birtokló Chris Eubank Jr. A pénteki
profiboksz.hu | 02.23 13:02

NB II: technikai vezetőjét gyászolja a Budafoki MTE
Hatvanöt éves korában elhunyt Schneider Sándor, a labdarúgó NB II-ben szereplő Budafoki MTE technikai vezetője.
Nemzeti Sport | 02.23 12:10

FFT: kérdezzen a Fradi-ikon Szokolai Lászlótól!
A FourFourTwo magazin népszerű, Kérdezd meg pacekba! című rovatában ezúttal a Ferencváros hetvenes-nyolcvanas évekbeli sztárjától, a bajnok, kupagyőztes és UEFA-kupa-negyeddöntős Szokolai Lászlótól kérdezhetnek az olvasók!
Nemzeti Sport | 02.23 11:37

A leszlovákozott bírót már eltiltották, az őt leszlovákozó Kalmár még magyarázkodhat
A magyar válogatott futballista esélyt kapott, hogy elmagyarázza, milyen alapon kifogásolta a játékvezető szlovákságát a szlovák bajnokságban.
Sport Géza | 02.23 10:36

F1: észrevétlenül uralta az első kollektív tesztet a Mercedes
Túl vagyunk a 2019-es vb-sorozatot megelőző tesztek első felén – a mezőny négy napon át gyűjthetett minél több adatot az új autókról a barcelonai Circuit de Catalunyán. A leggyorsabb Nico Hülkenberg volt a Renault-val, míg a legtöbb kör Lewis Hamilton nevéhez fűződik. Az ötszörös világbajnok alakulata, a Mercedes ráadásul csapatszinten is kiemelkedően teljesített az utóbbi tekintetben. Nézzük tehát, milyen következtetéseket vonhatunk le a szezont megelőző tesztidény első feléről!
Nemzeti Sport | 02.23 10:32

Országjáró Honvéd–MTK; a 31.-re hajt a Fradi a PAFC ellen
Ferencváros–Puskás Akadémia, Mol Vidi FC–Haladás, Újpest–Diósgyőr, no meg egy Bp. Honvéd–MTK Gyirmóton – hat szombati mérkőzéssel folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei. Elméletileg kötelező feladat előtt áll a Fradi és a Vidi: a PAFC és a Haladás a mezőny legrosszabb idegenbeli mérlegű csapatai. Diósgyőrben a kérdés: folytatódik-e a csapat 2014 óta nem látott veretlenségi szériája?
Nemzeti Sport | 02.23 10:29

Westbrook és George 88 pontjával, kétszeri hosszabbítás után nyert az Oklahoma
Paul George utolsó másodperces kosarával verte az Oklahoma City a Utah Jazzt.
Sport Géza | 02.23 10:17

Korláttal együtt zuhantak a szurkolók a futballistára Némethék meccse után
A Toluca kolumbiai szélsője szinte szerencsésnek mondhatja magát, hogy 4-6 hét sérüléssel megúszta.
Sport Géza | 02.23 09:29

FTC: „Dibusz a legkevesebbet hibázó kapus az NB I-ben”
A labdarúgó NB I hétvégi, 22. fordulója előtt a Ferencváros kapusedzője, Balogh Tamás értékelte a fradi.hu-nak az FTC kapusának, Dibusz Dénesnek a teljesítményét.
Nemzeti Sport | 02.23 09:24

Hová, hová, azzal a lóval?
Védhetetlen a matt, ha jól indulunk.
Sport Géza | 02.23 09:07

Tenisz: Szeles Mónika örömmel vállalja a példakép szerepét
Szeles Mónika, a legendás, magyar származású teniszező a Nemzeti Sportnak adott interjúban elmondta, nagyon örül, amikor példának állítják, mert aktív korában nem érezte, mit is ért el.
Nemzeti Sport | 02.23 08:53

Dárdai: El akarunk hozni valamit Münchenből
Hétvégén Bayern-Hertha a Bundesligában.
Sport Géza | 02.23 07:47

Marko: A Honda egy rakéta, verjük a Mercit
A meghökkenés után elhihetjük, a 75 éves F1-főnökkomolyan beszélt a Red Bull esélyeiről.
Sport Géza | 02.23 07:45

NBA: George és Westbrook – 88, OKC és Jazz – 295 pont
Az észak-amerikai prof kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján nem mindennapi meccset hozott az Oklahoma City Thunder és a Utah Jazz összecsapása. A szezon alighanem egyik legjobb mérkőzése végig nagyon szorosan alakult, 295 pontot hozott és kétszeri hosszabbításban dőlt el a hazaiak javára, az OKC egyetlen ponttal, 148–147-re győzött, köszönhetően az ellenállhatatlanul játszó, 88 pontig jutó Paul George (45), Russell Westbrook (43) párosnak.
Nemzeti Sport | 02.23 07:18

Svájcban nem tudunk versenyezni a hazai fizetésekkel
Mi látszik a magyar kézilabdából külföldről a temérdek pénzen kívül? Szeretnek a menedzserek velünk üzletelni, mert a magyar adófizetői pénzekből ők is nagyot szakíthatnak. Stratégiai ágazat és haldoklás kéz a kézben.
Sport Géza | 02.23 00:10

Deulofeu parádézott, kiütéssel nyert a Watford
A spanyol csatár lett a harmadik játékos, aki pénteken lőtt mesterhármast az angol bajnokságban.
Sport Géza | 02.22 23:54

Magyar Ring Gála - Szellő Imre és Kis Máté is kiütéssel győzött a budakalászi bokszgálán
Szellő Imre és Kis Máté is kiütéssel győzött a Budakalászon rendezett péntek esti telt házas Magyar Ring Gálán - közölte a rendezvény főszervezője az MTI-vel. Rácz Félix elmondta: az évadnyitó
profiboksz.hu | 02.22 23:45

Kis halak, nagy halak – Bodnár Zalán jegyzete
Nemzeti Sport | 02.22 23:37

Sóskát ettél már? – Vincze András publicisztikája
Nemzeti Sport | 02.22 23:30

Nem bír leállni a gólgyártással a Milan lengyel bombázója
Piatek megint betalált, 3-0-ra verte az Empolit a Milan a bajnokságban.
Sport Géza | 02.22 23:24

A kenyai utcáktól a Groupama Arénáig; interjú Szeles Mónikával
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.
Nemzeti Sport | 02.22 23:17

Ökölvívás: Szellő és Kis is kiütéssel nyert a Magyar Ring Gálán
Szellő Imre és Kis Máté is kiütéssel győzött a Budakalászon rendezett péntek esti telt házas Magyar Ring Gálán – közölte a rendezvény főszervezője az MTI-vel.
Nemzeti Sport | 02.22 23:01

Ligue 1: győzelmével már a Marseille előtt a Saint-Étienne
A Saint-Étienne 1–0-ra nyert Dijonban a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának péntek esti mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.22 22:40

Bundesliga: hiába vezetett, továbbra is mélyponton a Stuttgart
A Werder Bremen 1–1-es döntetlent játszott a Stuttgarttal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának a nyitó mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.22 22:27

Kikapott a kosárválogatott, elúszott a vb
Egy jó negyed volt a magyar csapatban az olaszok ellen, 75-41-es kiütés lett a vége.
Sport Géza | 02.22 22:01

Tenisz: Stollárék bejutottak a budapesti torna döntőjébe
Stollár Fanny a brit Heather Watson oldalán bejutott a fináléba a BOK-csarnokban zajló kemény pályás női tenisztorna párosversenyében. Stollárék a legjobb négy között a másodikként kiemelt Irina-Camelia Begu, Galina Voszkobojeva román, kazah duót győzte le 6:2, 6:3-ra
Nemzeti Sport | 02.22 21:42

Stollár egy lépésre a címvédéstől
A budapesti WTA-torna női páros döntőjébe jutott a Stollár, Watson kettős, román-kazah duót vertek.
Sport Géza | 02.22 21:24

Liga 1: nézőriasztó időben nézőriasztó futball
Nézőriasztó időben nézőriasztó futball: hóesésben, mínusz hatfokos hidegben játszott gól nélküli döntetlent péntek este a Sepsi OSK és a Viitorul a román élvonalban.
Nemzeti Sport | 02.22 21:16

Tenisz: a címvédő az elődöntőben búcsúzott Dubaiban
A címvédő Elina Szvitolina az elődöntőben búcsúzott a dubai kemény pályás női tenisztornán.
Nemzeti Sport | 02.22 21:05

NS Hosszabbítás: Az utolsó magyar csodatrió
Volt egyszer egy világverő asztalitenisz-generáció. Három életút, három egyéniség, három motiváció, egy cél. A Nemzeti Sport szombati, Hosszabbítás című mellékletének új sorozata az ő sikereiket eleveníti fel. Az első részben kalandos időutazás Miskolctól Phenjanig Jónyer Istvánnal.
Nemzeti Sport | 02.22 21:02

Szavazás: hány NB I-es csapat búcsúzik az MK nyolcaddöntőjében?
A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a párosítás miatt három élvonalbeli együttes biztosan kiesik. De vajon összesen hány NB I-es csapat búcsúzik ebben a fordulóban?
Nemzeti Sport | 02.22 20:54

Man. City: 2025-ig hosszabbított az alapember – hivatalos
A Manchester City a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy Aymeric Laporte 2025-ig szerződést hosszabbított a klubbal.
Nemzeti Sport | 02.22 19:22

NFL: szexbotrányba keveredett a Patriots tulajdonosa
Szexbotrányba keveredett Robert Kraft, az NFL-ben szereplő New England Patriots tulajdonosa.
Nemzeti Sport | 02.22 18:52

Szeles Mónika: Az én ütéseim ma már ódivatúak
Az egykori világelső teniszező Budapesten tanított több száz gyereket játszani.
Sport Géza | 02.22 18:31

Prostitúciós botrányba keveredett a Super Bowl-győztes Patriots tulajdonosa
Floridában adtak ki letartóztatási parancsot a 77 éves Robert Kraft ellen.
Sport Géza | 02.22 18:19

Arsenal: Lacazette az El-nyolcaddöntőt is kihagyja
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága három mérkőzésre tiltotta el a BATE elleni Európa-liga-párharc első mérkőzésén kiállított Alexandre Lacazette-et, így az Arsenal támadója a nyolcaddöntőt is kénytelen lesz kihagyni.
Nemzeti Sport | 02.22 18:13

Északisí-vb: Frenzel parádés ugrása aranyat ért
Az ausztriai Seefeldben a nagysánc északiösszetett-versennyel folytatódott pénteken az északisí-világbajnokság. A győzelmet a német Eric Frenzel szerezte meg.
Nemzeti Sport | 02.22 17:08

NB I: Vad II István vezeti az Újpest–DVTK mérkőzést
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) kijelölte az NB I 22. fordulójának játékvezetőit.  Az Újpest–DVTK összecsapáson Vad II István fújja a sípot, a Honvéd–MTK találkozón Bogár Gergő.
Nemzeti Sport | 02.22 16:55

Brazília: bevezetik a videobírót a következő idényben
A következő idényben a brazil labdarúgó-bajnokságban is bevezetik a videobírós technológiát (VAR).
Nemzeti Sport | 02.22 16:53

Putyin neve került fel a síugró középső ujjára
A északi összetett vb-n induló Ivanov azt állítja, csak a tiszteletét fejezte ki az orosz elnöknek.
Sport Géza | 02.22 16:00

Real: új autót kaptak a játékosok, Ramosé a legdrágább – képek
Új személygépjárműveket kaptak az Auditól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Real Madrid játékosai, akik csütörtökön már birtokba is vehették azokat.
Nemzeti Sport | 02.22 15:52

Férfi kézi: a Barcelonából szerződtet beállót a PSG
A PSG férfi kézicsapata bejelentette, hogy a nyártól két évig nála játszik a jelenleg a Barcelonát erősítő lengyel Kamil Syprzak.
Nemzeti Sport | 02.22 15:16

Szellő Imrének nagy meccse lesz, vb-öv múlik rajta
Mind a 4 nagy szervezet előkelő helyen jegyzi a cirkálósúlyú magyart, akire most egy szlovén vár.
Sport Géza | 02.22 15:09

El: a horvát játékosok teljesen eláztatták az edzőjüket – videó
Mint beszámoltunk róla, a Dinamo Zagreb hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Viktoria Plzent, ezzel 4–2-es összesítéssel jutott be a legjobb tizenhat közé a labdarúgó Európa-ligában. A horvát csapat edzője, Nenad Bjelica a meccs után éppen arról beszélt a pálya szélén felállított tévéstúdióban, hogy végig irányítottak, amikor az ünneplő játékosai megrohanták, alaposan lelocsolták pezsgővel, majd a levegőbe dobálták.
Nemzeti Sport | 02.22 15:05

Alpesisí-vk: Pinturault ezúttal sem hibázott kombinációban
A bulgáriai Banskóban férfi kombinációval folytatódott az alpesisí-világkupa. A versenyt a világbajnoksághoz hasonlóan a francia Alexis Pinturault nyerte.
Nemzeti Sport | 02.22 14:59

A Molotov-koktélos támadásért két zárt kapus meccset kapott az AEK
A görög futballklub 80 ezer eurót is fizet.
Sport Géza | 02.22 14:35

UEFA: két zárt kapus meccsre büntették az AEK Athént
Zárt kapuk mögött kénytelen megrendezni soron következő két európai kupamérkőzését az AEK Athén labdarúgócsapata.
Nemzeti Sport | 02.22 14:28

Arccal szerzett gólt a hokis, majdnem el is ájult tőle
Komoly áldozattal járt Justin Williams gólja az NHL-ben.
Sport Géza | 02.22 14:26

Videó: nyakon rúgták a játékost, óriási balhé lett a bíró reakciójából
A Boca Juniors az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában 2–1-re legyőzte a Lanúst. A hazai győzelem nem volt nagy meglepetés, ám a vendégek úgy gondolják, ha nem Patricio Loustau lett volna a mérkőzés játékvezetője, az eredmény sem így alakul…
Nemzeti Sport | 02.22 14:23

Sportlövő vk: nem kaptak vízumot a pakisztániak, megbüntették Indiát
Pakisztáni sportolók diszkriminálása miatt mostantól nem szervezhet olimpiai kvalifikációs versenyeket India - közölte a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB).
Nemzeti Sport | 02.22 14:20

A Chelsea-t kapták Kádárék az EL-ben
Szoboszlaiék is kemény csapatot kaptak, a Napolival játszanak a nyolcaddöntőben.
Sport Géza | 02.22 13:32

Nagy tenisztorna jöhet Budapestre
David Haggerty nemzetközi teniszelnök tárgyalt a Fed-kupáról. Interjújában a barcás Piquéről és a reformokról is beszélt.
Sport Géza | 02.22 13:13

PL: Jürgen Klopp pénzbüntetést kapott a bírózásért
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) 45 ezer fontra (majdnem 16 millió forintra) büntette Jürgen Kloppot, a Liverpool FC menedzserét, amiért a német szakember a szabályokkal ellentétben megkérdőjelezte a játékvezető elfogulatlanságát a West Ham United ellen február 4-én lejátszott és 1–1-es döntetlennel zárult összecsapáson.
Nemzeti Sport | 02.22 13:02

Vb-aranyért mentek, egymást ütötték ki a csapattársak
A sífutás sprintjében három svéd volt a hat induló között, de a káoszból egy norvég jött ki jól.
Sport Géza | 02.22 13:00

Labdarúgás: a korábbi Zenit-elnök az orosz szövetség élén
Alekszandr Djukov lett az Orosz Labdarúgó-szövetség (RFS) új elnöke.
Nemzeti Sport | 02.22 12:35

DAC: az edző megérti, de nem helyesli Kalmár szavait
Megérti Kalmár Zsolt kifakadását Peter Hyballa, a Dunaszerdahely vezetőedzője, de nem helyesli, ahogy a magyar játékos a játékvezetőt bírálta a Slovantól elszenvedett 1–0-s vereség után.
Nemzeti Sport | 02.22 12:23

Premier League: Roy Hodgson megdönti a korrekordot
Szombaton megdönti az angol labdarúgó Premier League edzői korrekordját Roy Hodgson, aki csapatával, a Crystal Palace-szal a Leicester City vendégeként szerepel.
Nemzeti Sport | 02.22 12:02

Jégkorong: még senki nem szerzett ilyen gólt a magyar bajnokságban – videó
Látványos gól született a jégkorong Erste Liga csütörtök esti, DEAC–UTE mérkőzésén. A vendégcsapat támadója, a kanadai Taylor Stefishen úgynevezett michigani találatot ért el.
Nemzeti Sport | 02.22 11:38

Magyarország jó tanulója – jó sportolója a Honvédban bizonyítana
Banó-Szabó Bence, Gazdag Dániel, Holender Filip, Nagy Gergő – csak néhány név azon saját nevelésű, kispesti játékosok közül, akik az elmúlt években kerültek ki a Honvéd utánpótlásából, és ma már állandó helyük van az első csapatban. A sor tavasszal akár Májer Milánnal is folytatódhat, aki a télen kis híján klubot váltott, de azóta két bajnokin is játszott, a Magyar Kupában gólpasszt adott, ezért úgy érzi, bíznak benne és megvan az esélye, hogy alapemberré váljon. S ennek mindent alá is rendel.
Nemzeti Sport | 02.22 11:20