2018. február 18., vasárnap - Bernadett  |   Időjárás ma: 6 / 16 C Holnap: 8 / 16 C   |
Deviza árf.: EUR/HUF 310,45 CHF/HUF 289,1
A síkirály második aranyáért megy - A phjongcshangi téli olimpia kilencedik napja
Alpesi síben a férfiak technikai számai jönnek. Hirscher az óriás-műlesiklás favoritja. Kékesi és Samsal is a mezőnyben.
Sport Géza | 01:41

Kosárlabda: Hanga Ádám kupadöntős a Barcelonával
Hanga Ádám tizenkét ponttal és hat lepattanóval járult hozzá az FC Barcelona 87–74-es győzelméhez a Gran Canaria ellen, ezzel kosárlabdacsapata bejutott a spanyol Király-kupa döntőjébe.
Nemzeti Sport | 02.17 23:46

Hanga kupadöntős a Barcelonával
Hatalmas rangadó lesz a vasárnapi döntőben, a Real Madrid lesz az ellenfél.
Sport Géza | 02.17 23:20

NS: Jászapáti sült krumplit enne; edzőt keres az Audi ETO – vasárnap
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk!

Serie A: ismét kikapott az Inter a Genoa otthonában
Az Internazionale sorozatban negyedszer kapott ki a Genoa otthonában, a Serie A 25. fordulójában rendezett mérkőzésen a hazaiak 2–0-ra diadalmaskodtak.
Nemzeti Sport | 02.17 22:37

Férfi kézi BL: az utolsó percben nyert a Barca, kikapott a Nantes
Majdnem teljesen fejre állt a papírforma a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, ahol a Barcelona hazai pályán mínusz négyről felállva, Kamil Syprzak utolsó percben szerzett góljával verte 28–27-re a Wisla Plockot. A második helyen álló Nantes nem tudott fordítani, és a sereghajtó Zagreb otthonában kikapott 23–22-re. A Szeged vasárnap a listavezető Vardar Szkopje vendége lesz.
Nemzeti Sport | 02.17 22:16

Légiósok: becserélték a fiatal magyart, szinte azonnal gólt lőtt
Bíró Bence góllal járult hozzá csapata, a Guimaraes B 2–1-es győzelméhez az Académica Coimbra otthonában a portugál másodosztályú labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 02.17 22:00

Videó: elképesztő öngólt hoztak össze az Inter játékosai
Egészen elképesztő góllal került előnybe az első félidő végén a Genoa az Internazionale elleni bajnokin az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Milan Skriniar ugyanis fel akart szabadítani a saját kapuja előtt, ám a mentésből a szezon egyik legnagyobb öngólja lett Andrea Ranocchia segítségével.
Nemzeti Sport | 02.17 21:41

Ciprus: hálószaggató bombákkal nyertek derbit Sallaiék – videó
Sallai Roland csapata, az APOEL 2–1-re legyőzte az Omoniát a két élcsapat presztízsmérkőzésén a ciprusi labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 02.17 21:34

Férfi vízi: harmadik meccsét is megnyerte a magyar válogatott
Döcögős kezdés után a 4–0-s harmadik harmadnak köszönhetően harmadik mérkőzését is megnyerte a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely végül 8–7-re győzött Spanyolország ellen a kecskeméti Európa-kupa-selejtezőn.
Nemzeti Sport | 02.17 21:11

Női röplabda Extraliga: nagyot küzdve fordított az Újpest
Az Újpest kétszettes hátrányból fordítva győzte le a vendég Jászberényt a női röplabda Extraliga szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 02.17 20:57

FA-kupa: az MU kétszer találta el a kaput a Huddersfield ellen...
A Manchester United a belga Romelu Lukaku két góljával 2–0-ra nyert az ugyancsak élvonalbeli Huddersfield otthonában az angol FA-kupa nyolcaddöntőjében, így biztosította a helyét a legjobb nyolc között.
Nemzeti Sport | 02.17 20:30

Férfi kosár MK: sorozatban nyolcadszor döntős a Szolnok
Jobban játszott a címvédő Alba Fehérvárnál, és 75–67-es győzelemmel megérdemelten jutott be a férfi kosárlabda Magyar Kupa fináléjába a Szolnok. A vasárnapi ellenfele a Falco lesz.
Nemzeti Sport | 02.17 20:10

Nem ment Szalaiéknak a Schalke otthonában
Kikapott a Schalke otthonában Szalai Ádám csapata, a Hoffenheim a német labdarúgó-bajnokság, a Bundesliga 23. fordulójának utolsó szombat mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.17 20:01

Férfi kézi NB I: Dabason nyert a Ferencváros, és előzött
A férfi kézilabda NB I-ben öt mérkőzést rendeztek szombat délután, két-két hazai és vendégsiker született, Gyöngyösön egyik csapat sem győzött.
Nemzeti Sport | 02.17 19:56

Serie A: egy remek csere hozta meg a régóta áhított sikert
A hetek óta nyeretlen Chievo hazai pályán 2–1-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójának szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 02.17 19:50

Totális csőd: kézzel rajzolt, girbegurba vonalak az angol videóbírónál
A Manchester United teljesen szabályos góljába került a bénázás az FA-kupában.
Sport Géza | 02.17 19:44

Atlétikai fedett ob: Nguyen duplázott, de nem lesz ott a vb-n
Nguyen Anasztázia a nők 60 méteres futóviadalában és távolugrásban is az élen zárt az atlétikai fedett pályás országos bajnokság első napján, szombaton – a hazai szövetség honlapjának eredményközlése szerint.
Nemzeti Sport | 02.17 19:35

Férfi kézi BL: a Veszprém 12 góllal legyőzte a Bresztet
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán szinte végig vezetve, 34–22-re legyőzte a fehérorosz Meskov Bresztet.
Nemzeti Sport | 02.17 19:20

Tizenkét góllal nyert a kézi BL-ben a Veszprém
34-22-re verték a Meskov Bresztet hazai pályán.
Sport Géza | 02.17 19:20

Női kézi NB I: Krpez-Slezak parádézott; kikapott a Vác
A női kézilabda NB I-ben szombaton három mérkőzést rendeztek, mindhárom meccsen a vendégek örülhettek.
Nemzeti Sport | 02.17 19:00

Női kézi NB I: Krpez-Slezak parádézott, nyert az Érd
Az Érd simán győzött Békéscsabán a női kézilabda NB I szombati játéknapján. A vendégeknél Katarina Krpez-Slezak 12-szer volt eredményes.

Lefagyott a védő Neymar cseleitől
5-2-es győzelemmel adta ki magából a PSG a Real-vereség dühét.
Sport Géza | 02.17 18:59

Jégkorong: sima magyar siker Olaszország ellen
Győzelemmel folytatta szereplését a magyar jégkorong-válogatott a katowicei felkészülési tornán: a Kazahsztántól elszenvedett vereség után szombaton 4–1-re nyert Olaszország ellen.
Nemzeti Sport | 02.17 18:50

Ligue 1: Neymar pimasz gólt szerzett, csúcsot döntött a PSG
Öt góllal küldte haza ellenfelét a PSG a Ligue 1 26. fordulójában, ráadásul új klubcsúcsot állítottak fel a párizsiak, sorozatban 13. bajnokijukat nyerték meg odahaza.
Nemzeti Sport | 02.17 18:39

Serie B: eljött a nap, Balogh Norbert bemutatkozott
A hosszú ideig sérült Balogh Norbert (Palermo) szombaton bemutatkozott az olasz labdarúgó-bajnokság másodosztályában (Serie B).
Nemzeti Sport | 02.17 18:21

Női kosár NB I: óriási BEAC-bravúr, először nyert a sereghajtó
A sereghajtó BEAC meglepetésre legyőzte a vendég PINKK-Pécsi 424 csapatát a női kosárlabda NB I szombati mérkőzésén. Az utolsó negyedben fordító újbudai együttes idénybeli első sikerét aratta a bajnokságban.
Nemzeti Sport | 02.17 18:14

Erősen rákészült a Barca a Chelsea-re
Emberelőnyben verték 2-0-ra az Eibart.
Sport Géza | 02.17 18:08

Kajak-kenu: magyar sikerek a világ egyik legveszélyesebb versenyén
Három magyar is dobogóra állhatott a világ egyik legveszélyesebb kajakversenyén, a Dél-Afrikában rendezett Dusi Maratonon.
Nemzeti Sport | 02.17 18:07

Elismerés: Jónyer István kapta az Emberi Méltóságért kitüntetést
Jónyer István négyszeres világ- és négyszeres Európa-bajnok asztaliteniszező vehette át az Emberi Méltóságért kitüntetést.
Nemzeti Sport | 02.17 18:03

Tenisz: Goffin szemsérülés miatt feladta a rotterdami elődöntőt
A belga David Goffin a második szett elején feladta a mérkőzést, így az első elődöntőből a bolgár Grigor Dimitrov jutott be a fináléba a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán.
Nemzeti Sport | 02.17 17:59

Felkészülés: a Fradi nyerte meg a zárt kapus mérkőzést
A Ferencváros zárt kapus felkészülési mérkőzésen 3–2-re nyert a szlovén Domzale ellen a Groupama Arénában.
Nemzeti Sport | 02.17 17:54

Félpályás keresztlabdából jött az év kapásgólja
Hiába a bombagól, kikapott a WBA az FA-kupában.
Sport Géza | 02.17 17:52

Jászapáti a hányingert is leküzdötte – már jöhet a sült krumpli ketchuppal
Nagyszerű korcsolyázással, az elődöntőben némi szerencsével ugyan, de megvan az új pontszerzőnk a pjongcsangi téli olimpián: Jászapáti Petra 1500 méteren a hatodik helyen végzett. A döntő után nyilatkozott a Nemzeti Sportnak.
Nemzeti Sport | 02.17 17:50

La Liga: két döntetlen után ezúttal győzött a Barcelona
A Barcelona 2–0-ra győzött az Eibar vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.17 17:45

Férfi kosár MK: első kupagyőzelméért küzdhet a Falco
Szoros első félidő után legyőzte a Falco az Atomerőmű SE-t, így 2010 után ismét döntőt játszhat a Magyar Kupában.
Nemzeti Sport | 02.17 17:37

A 91. percben mentett nagyot a Bayern
Majdnem gondba kerültek, két büntetőből csak egyet lőttek be a Wolfsburg ellen.
Sport Géza | 02.17 17:31

Férfi kézilabda BL: Veszprém–Meskov Breszt élőben az NSO-n!
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában a Telekom Veszprém a fehérorosz Meskov Bresztet fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
Nemzeti Sport | 02.17 17:20

Három magyar dobogós a világ legveszélyesebb kajakversenyén
Két ezüst és egy bronz a dél-afrikai Dusi Maratonon.
Sport Géza | 02.17 17:14

Videó: ezért zárták ki az olimpiai döntőben Liu Shaolint
Mint arról beszámoltunk, Liu Shaolin Sándort kizárták a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny férfi 1000 méteres távjának döntőjében, így csak a 8. helyen végzett. Íme, az eset, amely miatt nem vált valóra – egyelőre – a magyar gyorskorcsolyázó olimpiai álma!
Nemzeti Sport | 02.17 17:07

Gyász: elhunyt Énekes Zoltán, lapunk egykori főszerkesztője
Súlyos betegség után 53 esztendős korában elhunyt Énekes Zoltán, a Nemzeti Sport korábbi főszerkesztője, egykori kiváló, 100 és 200 méteres pillangóúszásban országos csúcstartó úszóbajnok, akinek a rekordjait a nyolcvanas évek végén a legendás Darnyi Tamás döntötte meg.
Nemzeti Sport | 02.17 17:06

Serie A: Ünder megint beköszönt – győzött az AS Roma
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 25. fordulójának első meccsén a Roma Cengiz Ünder 70. percben lőtt góljával került előnybe az Udinese vendégeként, végül 2–0-ra győzött.
Nemzeti Sport | 02.17 16:48

Marit Björgen 37 évesen lett a téli olimpia királynője, 13. érmét nyerte
Még Phjongcshangban megelőzheti az eddigi rekorder Ole Einar Björndalent.
Sport Géza | 02.17 16:36

NB II: Ausztriából hazatérő fiatalt igazolt a Budaörs
A labdarúgó NB II kilencedik helyén telelő Budaörs szombaton bejelentette, hogy az átigazolási időszak hajrájában szerződtette Gémes Lászlót.
Nemzeti Sport | 02.17 16:33

Téli olimpia: öt új ország szerzett aranyat – éremtáblázat
Kilenc aranyérmet osztottak ki szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. Ez a nap azonban nem az éremtáblázat éllovasairól szólt, hiszen az első három közül csak a norvégok tudtak begyűjteni egy aranyérmet. Ezzel szemben öt olyan ország is volt – Csehország, Japán, Lengyelország, Nagy-Britannia és Szlovákia –, amely szombaton iratkozott fel az aranyérmesek közé.
Nemzeti Sport | 02.17 16:26

Man. City: nem akart, mégis gól szerzett a női játékos – videó
Láttunk már egy-két bizarr találatot a futballpályákon, de könnyen lehet, a Manchester City női futballistája mindet lekörözte. A Liverpool elleni találkozón ugyanis úgy talált be fejjel, hogy nem is igazán akart, sőt, oda sem nézett! De nem is mondunk többet, ezt látni kell. Leírva úgysem hinné el…
Nemzeti Sport | 02.17 16:25

Téli olimpia: óriás-műlesiklás magyarokkal – a vasárnapi program
A Pjongcsangban zajló téli olimpia vasárnapi versenynapján hat aranyérem talál majd gazdára, köztük lesz a férfi óriás-műlesiklásé is, amelyben két magyar versenyzőnek, Kékesi Mártonnak és Samsal Dalibornak szurkolhatunk. Ezenkívül gyorskorcsolyázásban, sífutásban, sílövészetben és szabadstílusú sízésben rendeznek döntőket.
Nemzeti Sport | 02.17 16:10

Téli olimpia: Kovalcsuk-dupla fél perc alatt az amerikaiaknak
A férfi jégkorongtorna B-csoportjának záró fordulóját rendezték meg szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. Az örökrangadón az oroszok fölényesen megverték az Egyesült Államokat, míg a szlovák–szlovén meccsen a szétlövés döntött.
Nemzeti Sport | 02.17 15:52

Románia: Ronaldo miatt nem nyert a Sepsi OSK
Döntetlennel zárta szombaton alsóházi rangadóját a Sepsi OSK a román labdarúgó-bajnokság alapszakaszának utolsó előtti fordulójában, a táblázaton közvetlenül előtte álló Concordia Chiajna ellen.
Nemzeti Sport | 02.17 15:50

F1: az új gumiktól több lesz az előzés – erre számítanak a Mercedesnél
A csapatok eddig mindössze egyszer, a 2017-es szezonzárót követő gumiteszten próbálhatták ki a Pirelli 2018-as abroncsait. Természetesen még sok a kérdőjel ezen a területen is, de James Vowles, a Mercedes vezetőstratégája elárulta, mit várnak az új gumiktól.
Nemzeti Sport | 02.17 15:45

FA-kupa: a Swansea ismét pótvizsgára kényszerül
A Swansea gól nélküli döntetlent játszott a másodosztályú Sheffield Wednesday-vel  az angol FA-kupa nyolcaddöntőjében, így megismételt mérkőzésre kerül sor a walesi együttes pályaválasztásával.
Nemzeti Sport | 02.17 15:39

Drámák és meglepetések az olimpia egyik legőrültebb napján
Liu Shaolint kizárták, Jászapáti 6. lett rövidpályás gyorskorcsolyában. Átírták az esélyeket a szuper G-ben, ennyi négyfordulatost még soha nem ugrottak.
Sport Géza | 02.17 15:31

Téli olimpia: duplázás helyett címvédés síugrásban
A férfi síugrók nagysáncversenyét rendezték meg szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A győzelmet a címvédő lengyel Kamil Stoch szerezte meg a normálsáncon győztes német Andreas Wellingert megelőzve.
Nemzeti Sport | 02.17 15:23

Légiósok: Szoboszlai magyar csapattársat kap – hivatalos
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy – korábbi értesülésünknek megfelelően – Bukta Csaba az osztrák a Red Bull Salzburg fiókcsapatánál, a másodosztályú Lieferingnél folytatja pályafutását.
Nemzeti Sport | 02.17 15:14

La Liga: a Sevilla nem botlott a „mumusa” otthonában
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának első szombati mérkőzésén a Sevilla 2–1-re nyert a Las Palmas otthonában.
Nemzeti Sport | 02.17 14:55

Téli olimpia: a címvédő Kanada először nyert női curlingben
Újabb négy mérkőzést játszottak le a női curlingtorna alapszakaszában a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A japánok megszerezték negyedik sikerüket is, így tartják a második helyüket a most pihenő svédek mögött.

Megnyerte az olimpiát, aztán elárulták neki, hogy meghalt az anyja
1994-ben, Lillehammerben írták az olimpiák egyik legszomorúbb történetét.
Sport Géza | 02.17 14:45

Évek óta Micimackó-esőt kap az olimpiai bajnok műkorcsolyázó
Hanyu zsebekendőtartójával kezdődött az őrület.
Sport Géza | 02.17 14:43

Téli olimpia: Yarnold pályacsúccsal védte meg címét szkeletonban
A női szkeletonosok két záró futamát rendezték szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A győzelmet a címvédő brit Lizzy Yarnold szerezte meg a német Jacqueline Lölling és az ugyancsak brit Laura Deas előtt.
Nemzeti Sport | 02.17 14:33

Taxit loptak a West Bromwich futballistái
A korábbi Manchester United védő is benne volt a balhéban, Barcelonában kötöttek el egy kocsit.
Sport Géza | 02.17 14:24

Liu Shaolin megindult előre, ezután jött a baj
Az olimpiai döntőből másfél kör volt hátra, amikor a magyar versenyző ütközött az egyik koreaival.
Sport Géza | 02.17 14:10

Szörnyű pech: Liu Shaolint kizárták a döntőben, csak nyolcadik
A magyar gyorskoris elsodorta a koreait, az a Girard nyerte az aranyat, aki jóindulattal került a fináléba. A sportág kiszámíthatatlansága és olykori igazságtalansága Liun igazolódott.
Sport Géza | 02.17 13:46

Szörnyű pech: Liu Shaolint kizárták a döntőben, helyezetlen lett

Téli olimpia: Liu Shaolin Sándort kizárták a döntőben
Liu Shaolin Sándort kizárták a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny férfi 1000 méteres távjának döntőjében, így csak a 8. helyen végzett.
Nemzeti Sport | 02.17 13:28

Felkészülés: nem sikerült a főpróba, a Soroksár legyőzte a Vasast
Már csak egy hetet kell várni a labdarúgó NB I tavaszi idényének kezdetéig, ennek tudatában sok élvonalbeli együttes kihasználja a hétvégét egy utolsó felkészülési mérkőzés lejátszására. Így tett többek között a Vasas is, amely a másodosztályú Soroksár ellen lépett pályára, és 2–1-es vereséget szenvedett.
Nemzeti Sport | 02.17 13:25

Téli olimpia: Jászapáti Petra a 6. lett 1500 méteren!
Jászapáti Petra a 6. helyen végzett a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolya női 1500 méteres távjának döntőjében, ezzel egy olimpiai pontot szerzett.
Nemzeti Sport | 02.17 13:10

Női kézi: három Vardar-klasszis is Bukarestben folytatja
A CSM Bucuresti női kézilabda-csapata bejelentette, hogy a nyártól nála játszik Andrea Lekics, Jovanka Radicsevics és Dragana Cvijics. A román klub három további játékosával szerződést hosszabbított.
Nemzeti Sport | 02.17 13:04

Elhagyta a kórházat a 16 éves focista, akit 11-szer hoztak vissza a halálból
Azt mondták, csoda, hogy életben maradt, most úgy néz ki, talán a sportolást is folytathatja Ádám.
Sport Géza | 02.17 13:01

Téli olimpia: Kuzmina harmadik érme arany lett
A női 12.5 km-es tömegrajtos versennyel folytatódott a sílövők programja a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A győzelmet a szlovák Anastasiya Kuzmina szerezte meg a fehérorosz Darja Domracseva és a norvég Tiril Echkhoff előtt.
Nemzeti Sport | 02.17 12:56

Ajánló: megjelent a márciusi FourFourTwo!
Már kapható az újságárusoknál a FourFourTwo magazin 96., avagy 2018. márciusi száma!
Nemzeti Sport | 02.17 12:47

Téli olimpia: Liu Shaolin Sándor döntős 1000 méteren!
Liu Shaolin Sándor a második helyen végzett a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny férfi 1000 méteres távjának elődöntőjében, ezzel bejutott a döntőbe!
Nemzeti Sport | 02.17 12:44

Téli olimpia: Jászapáti Petra döntőbe jutott 1500 méteren!
Jászapáti Petra a második. helyen végzett futamában a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolya verseny női 1500 méteres távjának elődöntőjében, ezzel bejutott az A-döntőbe!
Nemzeti Sport | 02.17 12:35

Groves vs. Eubank Jr. mérlegelés
Szombaton éjszaka másodízben teszi kockára WBA nagyközépsúlyú világbajnoki címét George Groves, a brit bunyós ellenfele pedig - a World Boxing Super Series döntőjébe jutásért - ezúttal honfitársa,
profiboksz.hu | 02.17 12:15

Férfi kézi: a Kiel felfüggesztette a korábbi veszprémit
A THW Kiel határozatlan ideig felfüggesztette Christian Zeitz játékjogát. A 2007-ben világbajnok német talán nem is játszik többé a kézilabdacsapatban.
Nemzeti Sport | 02.17 12:14

Benavidez vs. Gavril, és Garcia vs. Rios mérlegelés
A WBC nagyközépsúlyú világbajnoki övéért feszül egymásnak magyar idő szerint vasárnap hajnalban Las Vegasban a címet birtokló David Benavidez, valamint aktuális kihívója, Ronald Gavril. A pénteki,
profiboksz.hu | 02.17 12:09

Téli olimpia: Liu Shaolin Sándor futamgyőztesként elődöntős!
Liu Shaolin Sándor az első helyen végzett a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny férfi 1000 méteres távjának negyeddöntőjében, ezzel bejutott az elődöntőbe.
Nemzeti Sport | 02.17 11:59

Tenisz: Egy álmom vált valóra, alig tudom elhinni – Federer
Mint ismert, Roger Federer három játszmában, 4:6, 6:1, 6:1-re legyőzte a holland Robin Haasét péntek este a rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel biztossá vált, hogy megelőzi Rafael Nadalt a világranglista élén. A 36 éves svájci több mint öt év után hétfőn veszi át ismét az első helyet a ranglistán. Íme, a siker után elmondott beszéde!
Nemzeti Sport | 02.17 11:53

Téli olimpia: Jászapáti Petra másodikként továbbjutott 1500-on!
Jászapáti Petra a 2. helyen végzett futamában a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny női 1500 méteres távjának selejtezőjében, ezzel bejutott az elődöntőbe.
Nemzeti Sport | 02.17 11:40

Téli olimpia: Björgen hajrája aranyat ért a váltóban
A női 4x5 km-es váltóversennyel folytatódott a sífutók programja a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A norvégok és a svédek versenyfutását végül előbbiek nyerték Marit Björgen parádés hajrájával, aki ezzel rekorder is lett.
Nemzeti Sport | 02.17 11:38

Újpest: moziplakáttal promózzák az MK-meccset – kép
Az Újpest rendhagyó módon hirdeti a Paks elleni Magyar Kupa-párharc első mérkőzését: a lila-fehérek hivatalos oldalára ellátogató szurkolók előtt egy moziplakáthoz hasonló kép jelenik meg.
Nemzeti Sport | 02.17 11:24

Téli olimpia: Bácskai Sára Lucát kizárták 1500-on
Bácskai Sára Luca eredetileg az 5. helyen végzett futamában a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny női 1500 méteres távjának selejtezőjében, ám a futam után kizárták.
Nemzeti Sport | 02.17 11:10

Vasas: „Megbecsülni sem tudom, mikor térek vissza”
Nehéz napokat, heteket él át a Vasasban futballozó Gaál Bálint, akinek makacs, több hete tartó Achilles-íngyulladása nem csillapul.
Nemzeti Sport | 02.17 11:04

Továbbra is terjed a norovírus az olimpián
Ezúttal önkéntesek és biztonságiak kapták el.
Sport Géza | 02.17 10:59

FIFA: jöhet a fizetési sapka, megszűnhet a téli piac
Jelentős változásokat vezetne be a labdarúgás terén Gianni Infantino, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) elnöke. Az olasz szakember 11 pontból álló tervezetét február 28-án tárgyalja a FIFA bizottsága.
Nemzeti Sport | 02.17 10:52

Hanga Ádám elődöntős a Barcelonával
A magyar kosarassal nyert a sztárcsapat a kupában.
Sport Géza | 02.17 10:21

PL: Aubameyang Londonban megtalálta álmai otthonát – képek
Az Arsenal támadója, Pierre-Emerick Aubameyang sem unatkozott addig, amíg a társak Svédországban készültek az Östersund elleni Európa-liga-mérkőzésre, a sorozatban való szereplésre tavasszal nem jogosult gaboni ugyanis új házat nézett.
Nemzeti Sport | 02.17 10:13

Tenisz: Fucsovics Márton tűzifát pakolt Pécelen
Bár csütörtökön kiderült, Fucsovics Márton részleges combizomszakadást szenvedett, nem mondta le pénteki programját, pedig aktív teendője akadt: tűzifát pakolt Pécelen.
Nemzeti Sport | 02.17 10:04

Légiósok: „Nagy dolgokat várunk el Sallói Dánieltől”
A Sporting Kansas Citynél töltött első teljes idényében 23 bajnokin háromszor volt eredményes, míg a kupagyőzelemig vezető úton szintén háromszor talált be – közte a döntőben – Sallói Dániel, akit edzője és csapattársa is dicsér.
Nemzeti Sport | 02.17 10:01

Az olimpia meglepetésbajnoka: Azt hittem, elromlott az óra
Ledeckának kellett fél perc, mire felfogta, hogy esélytelenként ő nyerte a szuperóriás-műlesiklást.
Sport Géza | 02.17 09:56

Tenisz: Nisikori és az első kiemeltek talpon maradtak
Harmadik mérkőzését is megnyerte Nisikori Kej a New York-i tenisztornán, amelyen a fináléért az első helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersonnal mérkőzik meg.
Nemzeti Sport | 02.17 09:50

Anya után lánya is érmet nyert a téli olimpián
Egy liechtensteini családnak hét olimpiai érme van. Weitarher szuper-G-ben lett harmadik.
Sport Géza | 02.17 09:46

Barcelona: Dembélé már a nyáron távozhat, Messi örül ennek
Egyre valószínűbb, hogy Ousmane Dembélé rövidesen elhagyja az FC Barcelonát. Egy érdeklődő már van is, a hírek szerint Lionel Messi nem venné zokon a távozását.
Nemzeti Sport | 02.17 09:43

Dárdai: Ez volt a legrosszabb hazai meccsünk, amióta edző vagyok
A Hertha-edző kiakadt a Mainz elleni vereség után.
Sport Géza | 02.17 09:29

Téli olimpia: már csak Svédország hibátlan férfi curlingben
Svédország legyőzte a címvédő Kanadát a férfiak curlingversenyében a pjongcsangi téli olimpián, így most már csak a skandinávok veretlenek a mezőnyben. Dél-Korea először nyert.
Nemzeti Sport | 02.17 09:14

A csőd szélén az olasz klub, egy pornósztár lehet a „megmentő”
Az olasz harmadosztályban szereplő Vicenza a csőd szélére került 2018 elején: sajtóhírek szerint a csapat játékosai már öt hónapja nem kaptak fizetést. A helyzet kezd tarthatatlanná válni, ennek ellenére úgy tűnik, nincs még minden veszve, hiszen egy híres pornósztár nemes felajánlást tett a klubnak.
Nemzeti Sport | 02.17 08:57

Hertha: „Ez volt a legrosszabb hazai meccsünk, amióta én vagyok az edző”
Mint megírtuk, Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC hazai pályán 2–0-ra kikapott a kiesés elől menekülő Mainztól a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának nyitó mérkőzésén. A magyar szakember dühösen értékelt a lefújás után.
Nemzeti Sport | 02.17 08:31

Újrabb rekord műkorcsolyában: egy kűrben hat négyfordulatos
Minden mindegy alapon hozta össze az amerikai Chen. 12 helyet ment vele előre.
Sport Géza | 02.17 08:30

Sport napi top
Tovább a teljes toplistához
Hír3
Légfegyveres Eb - Hat-nyolc érmet és aranyat is vár a kapitány
Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Újabb győzelemmel nagy lépést tenne a kijutás felé a válogatott