Témák Összes hír Top 50 hír
2019. szeptember 22., vasárnap - Móric
Sport
Női NB I: hárommal nyert a Fradi, még mindig hibátlan az MTK
A címvédő Ferencváros az Astrát (3–0), a listavezető MTK az ETO FC Győrt (3–1) győzte le hazai környezetben a női labdarúgó NB I 5. fordulójában szombaton.
Nemzeti Sport | 00:07

A csúcsról, felfelé – Szöllősi György jegyzete
Nemzeti Sport | 09.21 23:36

Csodák és gyerekek – Ballai Attila publicisztikája
Nemzeti Sport | 09.21 23:32

Zsóri a saját góljára szavazna; Gyurcsó triplával jött haza
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
Nemzeti Sport | 09.21 23:18

A 63. másodpercben már hátrányban volt, végül 2-0-ra kapott ki a Barca
A Granada győzelmével vezet is a spanyol futballbajnokságban.
Sport Géza | 09.21 23:14

Az Inter nyerte a milánói derbit, veretlenül első a Serie A-ban
Az AC Milant 2-0-ra verték Lukakuék.
Sport Géza | 09.21 22:51

Serie A: az Inter nyerte a 224. milanói derbit
Az Inter 2–0-ra legyőzte az ezúttal pályaválasztóként futballozó AC Milant a 224. Derby della Madonninán, ezzel négy fordulót követően hibátlan az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, és a Juventust megelőzve a tabella élén áll.
Nemzeti Sport | 09.21 22:11

Ökölvívó-vb: orosz és üzbég triplázás Jekatyerinburgban
Az oroszok és az üzbégek három-három aranyérmet gyűjtöttek a jekatyerinburgi férfi ökölvívó-világbajnokságon.
Nemzeti Sport | 09.21 22:07

Női kézi: 31-31-es döntetlent játszott a Fradi és a Siófok
A Ferencváros hatgólos előnyt adott el az utolsó kilenc percben az NB I. derbijén.
Sport Géza | 09.21 22:01

Kizárták Ricciardót a Szingapúri Nagydíj időmérőjéről
Szabálytalanságot találtak a Renault pilóta motorjánál.
Sport Géza | 09.21 21:41

F1: Daniel Ricciardót kizárták a szingapúri időmérőről
Daniel Ricciardót kizárták az F1-es Szingapúri Nagydíj időmérőjéről, mert az MGU-K meghaladta a megengedett maximális teljesítményt a Renault-ban.
Nemzeti Sport | 09.21 21:05

Erste Liga: 0–3-ra 4–0, már csak az Újpest nyeretlen
A Gyergyói HK fordulatos mérkőzésen két góllal jobbnak bizonyult az Újpestnél a jégkorong Erste Liga alapszakaszának szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 09.21 21:04

EBEL: hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Fehérvár
A Hydro Fehérvár AV19 hosszabbításos mérkőzésen győzte le a Dornbirnt az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 09.21 20:52

Férfi vízi BL: az OSC gyakorlatilag feljutott a főtáblára
Az OSC nyolcgólos előnnyel utazhat Görögországba, ezzel gyakorlatilag már ott van a férfi vízilabda Bajnokok Ligája főtábláján.
Nemzeti Sport | 09.21 20:41

Szerb Szuper Liga: hatodik győzelmével élre állt a Topolya
A szerb Szuper Liga kilencedik fordulójában a hatodik győzelmét szerezte meg a Topolyai SC, miután Krusevacon 3–1-re nyert a Napredak ellen.
Nemzeti Sport | 09.21 20:37

Bundesliga: Orbán-fejes, pazar szabadrúgás – ismét élen az RB Leipzig
Magyar válogatott játékosaival, Gulácsi Péterrel és a betaláló Willi Orbánnal a soraiban nyert 3–0-ra az RB Leipzig a Werder Bremen otthonában a Bundesliga 5. fordulójában, s így visszavette az első helyet a Bayern Münchentől.
Nemzeti Sport | 09.21 20:32

Ronaldo büntetőjével nyert a Juventus
A Hellas Verona körülményes, de szép góllal vezetett, ezután fordított a Juve 2-1-re.
Sport Géza | 09.21 20:14

Serie A: AC Milan–Internazionale – élőben az NSO-n!
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában jön a 2019–2020-as idény első milánói derbije: az AC Milan–Internazionale találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
Nemzeti Sport | 09.21 20:14

Megmondták a románok: tőlem kétszer annyi kell, mert magyar vagyok
Sokáig Tőfalvinak ejtették a nevét, holott Románia első és utolsó nagy sikerét hozta biatlonban. Tófalvi Éva hat olimpián járt, kétszer is ő vitte a román zászlót. Nehezen érzékeltehető, mennyire tisztelték külföldön a kitartását.
Sport Géza | 09.21 20:07

La Liga: a Celta pontot rabolt az Atlético otthonából
Az Atlético Madrid nem bírt hazai pályán a Celta Vigóval: a két csapat gól nélküli döntetlenre végzett egymás ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának szombati játéknapján.
Nemzeti Sport | 09.21 20:02

Simán legyőzték a Veszprémet a kézi-BL-ben
A magyar bajnok itthon kapott ki csoportmeccsen 37-31-re a német Kieltől
Sport Géza | 09.21 19:35

Férfi kézi BL: jó hajrájával győzött a tavalyi bajnok Bresztben
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a 2018-as győztes Montpellier idegenben 27–25-re legyőzte a Meskov Bresztet. A házigazda többször is vezetett már három góllal is, még a 44. percben is 19–16-ot mutatott az eredményjelző, de a végjátékban a franciák akarata érvényesült.
Nemzeti Sport | 09.21 19:35

Ovisport: újabb pályákat adtak át Albániában a magyar alapítvány közreműködésével
Az egykor Buzánszky Jenő által alapított Ovi-Sport Alapítvány tájékoztatása szerint újabb magyar gyártmányú pályát adtak át Albániában, a korábbi albán válogatott Lorik Cana alapítványával együttműködve.
Nemzeti Sport | 09.21 19:29

Willi Orbán góljával szerzett vezetést a Leipzig
A válogatott védő fejjel csúsztatott kapuba. Csapata maradhat a Bundesliga élén.
Sport Géza | 09.21 19:23

Elsírtam magam, amikor elárulták, hogy rólam nevezik el a csarnokot
A Vasas új kézilabdacsarnoka, legendás játékosa, Sterbinszky Amália nevét vette fel.
Sport Géza | 09.21 19:18

Férfi kézilabda BL: a Kiel hat góllal nyert Veszprémben
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának második fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán 37–31-re kikapott a német THW Kieltől.
Nemzeti Sport | 09.21 19:15

F1: Leclerc azt hitte, a falban végzi; Hamilton felkészült a támadásra
Charles Leclerc zsinórban a harmadik pole pozícióját szerezte meg, így vasárnap ő várhatja az élről a Szingapúri Nagydíj versenyének startját, méghozzá nem kis meglepetésre. Ugyanis a Mercedest és a Red Bullt is meglepte a maranellóiak tempója, a helyszínre az egyik favoritként érkező Max Verstappen nem is értette, miért voltak ennyire lassúak, de még Mattia Binotto is bevallotta, rosszabb eredményre számítottak.
Nemzeti Sport | 09.21 19:00

Csupasport: így tartja fenn kirobbanó formáját Tom Brady
Azt régóta tudjuk, hogy Tom Brady jól csinál valamit. A hatszoros NFL-győztes amerikaifutball-játékos sikerének egyik titka az egészséges életmód és az étrend. Nézzük, mit eszik a sztár egy meccsnapon.
Nemzeti Sport | 09.21 18:55

A Honvéd 7-1-re nyert a Magyar Kupában
Az NB III.-as Dunaharasztit ütötte ki, a többi NB I.-es klub is megszórta magát.
Sport Géza | 09.21 18:44

Liga 1: kilenc hónapja vártak erre a Sepsinél
Több mint kilenc hónap után nyert ismét hazai pályán a Sepsi OSK a román élvonalban, László Csaba csapata az FC Hermannstadt hálójába vágott hármat szombat délután.
Nemzeti Sport | 09.21 18:41

Értelmetlen baleset vett el fontos pontokat Michelisz pilótájától
Büntetések után még lehet pontszerző a M1RA Barcelonában.
Sport Géza | 09.21 18:06

PL: nekik nyolc! A Manchester City atomjaira zúzta a Watfordot
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Manchester City hazai pályán 8–0-ra legyőzte a Watfordot. A címvédő a 18. percben már öttel vezetett...
Nemzeti Sport | 09.21 17:52

A Hertha megnyerte első bajnokiját a szezonban
A Bundesliga két utolsója játszott derbit, ami 2-1-re nyertek a berliniek.
Sport Géza | 09.21 17:35

Súlyemelő-vb: a kapitány nem tudja, merre jár Magát Krisztina...
A három tagból álló magyar miniválogatott megérkezett a súlyemelő-világbajnokság színhelyére, természetesen Magát Krisztina nélkül, akiről szerdai nyomtatott számunkban megírtuk, hogy sérülés miatt távol marad a kulcsfontosságú kvalifikációs viadaltól. De akkor miért csodálkozik a szövetségi kapitány, hogy nem utazott velük Pattayára...?
Nemzeti Sport | 09.21 17:29

Rögbi: válogatottunk 64–0-s csehországi vereséggel kezdett
A magyar rögbiválogatott 64–0-s csehországi vereséggel kezdte az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferencia északi csoportjának küzdelmeit.

Férfi kézi BL: Telekom Veszprém–THW Kiel élőben az NSO-n!
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának második fordulójában a Telekom Veszprém a német THW Kielt fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
Nemzeti Sport | 09.21 17:20

Rg-vb: orosz aranyérem, 21. helyen a magyar kéziszercsapat
A Borsányi Patrícia, Földi Cintia, Kovács Jázmin, Németh Virág, Urbán-Szabó Mónika, Wehovszky Vivien összeállítású magyar együttes kéziszercsapat a 21. helyen végzett a baki olimpiai kvalifikációs ritmikusgimnasztika-világbajnokság összetett versenyében, melyet Oroszország nyert meg.
Nemzeti Sport | 09.21 17:09

FFT: az 1924-es egyiptomi csapás története
Magyarország még ma is vezeti az olimpiai labdarúgótornák örök éremtáblázatát – már amennyiben a hölgyek 1996 óta tartó versengésétől és az Egyesült Államok ottani dominanciájától eltekintünk –, pedig nem indult könnyen az 1952-es, 1964-es és 1968-as diadallal megkoronázott menetelés. 1924-ben az egyiptomiak mértek nehezen feldolgozható csapást a mieinkre...

MK: nem hibáztak az NB I-esek, hét gólt szerzett a Honvéd
A labdarúgó Magyar Kupa első főtáblás fordulójában szombaton 15 órától nyolc NB I-es csapat lépett pályára és mindegyik tovább is jutott. A legnagyobb különbségű győzelmet közülük az NB III-as Dunaharasztit 7–1-re legyőző Budapest honvéd aratta.

Bundesliga: sima Bayern-siker, Sallai nélkül ikszelt a Freiburg
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Bayern München simán legyőzte a Kölnt, a Hertha BSC pedig megszerezte első győzelmét az idényben.
Nemzeti Sport | 09.21 16:57

Serie A: az Udinese sorozatban harmadszor kapott ki
Tovább tart az Udinese vesszőfutása, a fekete-fehérek a Milan legyőzése után sorozatban a harmadik meccsüket is elbukták, ezúttal 1–0-ra kaptak ki otthon, a Bresciától.
Nemzeti Sport | 09.21 16:54

Ötször dőlt világcsúcs egy versenyben a súlyemelő vb-n
A női 59 kilóban javították sorra a rekordokat.
Sport Géza | 09.21 16:52

Női kézilabda: átadták a Vasas SC új csarnokát
Szombaton a Vasas SC női kézilabdacsapatának első bajnoki mérkőzése előtt tartották a klub újjáépített, és ezentúl Sterbinszky Amália nevét viselő angyalföldi sportcsarnokának az avatóját, egyben névadó ünnepségét.
Nemzeti Sport | 09.21 16:42

Súlyemelő-vb: tajvani címvédés női 59 kilóban
Megvédte elsőségét Kuo Hszing-csun a nők 59 kilogrammos kategóriájában a thaiföldi súlyemelő-világbajnokság szombati versenynapján.
Nemzeti Sport | 09.21 16:37

Major Veronika kiélezett csatában ezüstérmes a sportlövő-Eb-n
Négy ponttal maradt le az aranyról.
Sport Géza | 09.21 16:31

18 perc alatt 5 gólt lőtt a Manchester City
Nagy verésbe futhat bele a Watford a PL-ben.
Sport Géza | 09.21 16:27

Tereprali: hat vk-pontot hozott a Marsról Szalay és Bunkoczi
A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős hetedikként ért célba a jordániai világkupa-futamon, és hat pontot szerzett.
Nemzeti Sport | 09.21 16:23

Sportlövő Eb: Major Veronika ezüstérmet szerzett
Major Veronika ezüstérmet szerzett női sportpisztolyban a bolognai 25 és 50 méteres Európa-bajnokságon.
Nemzeti Sport | 09.21 16:20

Sorban harmadik időmérőjét nyerte Leclerc, Szingapúrban is megállíthatatlan
Hamilton az utolsó pillanatban előzte meg Vettelt a 2. rajthelyért.
Sport Géza | 09.21 16:06

F1: sorozatban harmadszor Leclerc-é a pole pozíció
Charles Leclerc indulhat az élről a vasárnapi Formula–1-es Szingapúri Nagydíjon, a Ferrari monacói pilótája mellől a világbajnoki címvédő Lewis Hamilton indulhat. Leclerc sorozatban harmadszor, pályafutása során ötödször szerezte meg a pole pozíciót, ráadásul mindet idén, 2019-ben pedig ezzel ő a legjobb edzésmenő eddig.
Nemzeti Sport | 09.21 15:59

Hihetetlen mozdulattal, estében lőtt gólt Kane
Ha nem látja, nem hiszi el a Tottenham gólját, ami után fordítani tudott a Leicester City.
Sport Géza | 09.21 15:25

Éneklik a nevemet? Hagyják már abba!
A pályán sem volt gyors, a bejelentést sem kapkodta el a visszavonulásáról Dimitar Berbatov. Sosem volt tipikus focisztár: inkább fejben futott, és bár sorra vágta a gólokat, a szurkolók imádatát nem kereste. Egy páratlan karrier tényleg véget ért.
Sport Géza | 09.21 15:24

PL: a Leicester City fordítani tudott a Tottenham ellen
Továbbra sem remekel a Tottenham: Harry Kane góljára kettővel válaszolt odahaza a Leicester City az angol Premier League 6. fordulójában rendezett bajnokin.
Nemzeti Sport | 09.21 15:22

Laver-kupa: Isner megtörte Zverevet, egyenlített a világcsapat
A teniszezők Laver-kupájának második napján az amerikai John Isner szetthátrányból fordítva legyőzte a német Alexander Zverevet, így egyenlített a világcsapat Európa ellen.
Nemzeti Sport | 09.21 15:00

La Liga: hajrágólokkal verte meg a Villarreal a Valladolidot
A Villarreal 2–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Real Valladolid felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában. A találkozó első gólját Santi Cazorla szerezte, aki a 77. percben tizenegyesből talált a kapuba, majd a 89. minutumban Chukwueze beadása után Javier Ontiveros fejelt a vendégkapuba.
Nemzeti Sport | 09.21 14:56

Videó: elképesztő gól Kane-től, estében talált be!
Elképesztő gólt szerzett Harry Kane a Premier League 6. fordulójában rendezett mérkőzésen. A Leicester City volt a szenvedő fél: hiába löktek jókorát a Tottenham angol válogatott támadóján, egyensúlyát elvesztve is betört a tizenhatoson belülre, a gólt pedig már a földön fekve szerezte.
Nemzeti Sport | 09.21 14:01

Úszás: Kós Hubert – a vega csúcstehetség, aki már Milák rekordját is megdöntötte
Nagy jövőt jósolnak a 16 esztendős úszóreménységnek, Kós Hubertnek, aki idén négy ezüstérmet hozott el Bakiból, az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválról (EYOF), és ugyanezzel a lendülettel a jövő évi budapesti Európa-bajnokságon szereplő magyar válogatottba is bekerülhet. A munkamániás sportoló gyerekkora óta vegetáriánus étrendet követ. Erről értesülve a hasonló cipőben járó  kétszeres kajakozó olimpiai bajnok Kőbán Rita felajánlotta, hogy  szívesen megosztaná vele a táplálkozásával kapcsolatos tapasztalatait.
Nemzeti Sport | 09.21 13:53

MK: a Fehérvár tovább ment, de az Eger kétszer is ráijesztett
A Mol Fehérvár 4–2-es győzelmet aratott Egerben a Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában, ezzel a legjobb 64 közé jutott.
Nemzeti Sport | 09.21 13:26

PL: Leicester City–Tottenham Hotspur élőben az NSO-n!
Az angol Premier League 6. fordulójában a Leicester City a Tottenhamet fogadja, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!
Nemzeti Sport | 09.21 13:22

F1: Leclerc diktálta a tempót a szingapúri időmérő előtt
A Ferrari és a Mercedes leszakította a Red Bullt.
Sport Géza | 09.21 13:06

F1: Leclerc vette át a vezetést Szingapúrban
Charles Leclerc zárt az élen az F1-es Szingapúri Nagydíj harmadik szabadedzésén, a Ferrari monacói versenyzője mögött Lewis Hamilton végzett a Mercedesszel, míg a harmadik Sebastian Vettel lett. Negyedikként Valtteri Bottas következett, míg a két Red Bull Alexander Albon, Max Verstappen sorrendben az 5–6. helyet foglalta el. Folytatás 15 órakor az időmérővel!
Nemzeti Sport | 09.21 12:54

Máris Zidane utódját keresik a Realnál?
Kezd fogyni az elnök türelme, Mourinho, Allegri és Xabi Alonso is a lehetséges utódok között.
Sport Géza | 09.21 12:22

Büntetés tette semmissé Michelisz csapatának nagy ugrását
Nagyot javult péntekről szombatra a M1RA, Engstlertől 7. rajthelyet vettek el pályaelhagyás miatt.
Sport Géza | 09.21 12:14

Liga 2: Megszerezte első idegenbeli sikerét a Csíkszereda
Először lőtt gól és ezzel először nyert idegenben az FK Csíkszereda a román másodosztályban: a székelyföldi újonc szombat délelőtt a sereghajtó Sportul Snagov otthonában győzött 1–0-ra.
Nemzeti Sport | 09.21 12:08

Újabb magyar bronz a sportlövő Eb-n
Bajos Gitta és férfi puskás csapat után a női pisztolyosok is harmadikok lettek.
Sport Géza | 09.21 11:41

F1: Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés – élőben az NSO-n!
Lewis Hamilton és Max Verstappen az egész mezőnyt maga mögött hagyta az F1-es Szingapúri Nagydíj pénteki szabadedzésein, a harmadik Sebastian Vettel hátránya is már a 9 tizedet közelítette. Arról, hogy miként alakul a harmadik gyakorlás, és hogy valamelyik pilóta közelebb tud-e kerülni a brit, holland kettőshöz, folyamatosan frissülő, élő szöveges tudósításunkból értesülhetnek. Szóljanak hozzá, mondják el a véleményüket.
Nemzeti Sport | 09.21 11:40

Novemberben debütál az Egyesült Államokban Billy Joe Saunders
Korábban a WBO középsúlyú világbajnoki címét birtokolta, május közepén pedig már a szervezet nagyközépsúlyú övét is a derekára csatolhatta Billy Joe Saunders, aki november 9-én
profiboksz.hu | 09.21 11:17

Vívás: megható gesztussal emlékezett volt olasz klubja Kulcsár Győzőre
Kulcsár Győző Párbajtőr Paganini című életrajzi kötetéből idéz fel néhány emlékezetes momentumot a tavaly szeptemberben elhunyt vívómester olaszországi munkájából a Pro Vercelli. Kulcsár korábbi klubja a közös sikerek mellett megjegyzi: Kulcsár volt az első külföldi edző, aki a Pro Vercelli élén dolgozhatott, miután az akkori elnök, Aldo Vené meggyőzte a sportolóként négyszeres olimpiai bajnok párbajtőrözőt.
Nemzeti Sport | 09.21 10:59

PL: Liverpoolból meghekkelték a City rendszerét, lebuktak, elsikálták az ügyet – sajtóhír
A Liverpool még 2013-ban feltörhette a Manchester City megfigyelői hálózatának számítógépes rendszerét – írja a The Times. Az ügy sosem került bíróság elé, s ezért a nyilvánosságot is elkerülte – eddig –, mivel City egy privát informatikai vizsgálat után elég bizonyítékkal állt elő, hogy a Liverpoolt peren kívüli megállapodásra tudja sarkalni. A „vörösök” egymillió fontot kényszerültek kifizetni, azért cserébe, hogy ne legyen botrány.
Nemzeti Sport | 09.21 10:24

Tenisz: Kenin idei harmadik tornagyőzelmét aratta
Az amerikai Sofia Kenin nyerte meg a kantoni női tenisztornát. A döntőben szetthátrányból győzte le a WTA-versenyen két év után ismét döntőt játszó Samantha Stosurt.
Nemzeti Sport | 09.21 10:23

Újabb magyar úszó csatlakozott Shane Tusup csapatához
Földházi Dávid tavaly még azzal a Petrov Árpáddal készült, aki most Hosszú Katinka edzője.
Sport Géza | 09.21 10:13

Egyetlen levegővétellel jutott le 81 méter mélyre. Meg vissza.
Korok Fatima szinte a semmiből lett világbajnok szabadtüdős mélymerülésben. Nemrég még ivott, és napi másfél doboz cigit szívott. Most szabadon repül a tengerben.
Sport Géza | 09.21 09:57

Birkózó-vb: kicentizte, de győzelemmel kezdett Veréb István
Veréb István, a Haladás Eb- és vb-bronzérmes birkózója öt másodperccel a vége előtt végrehajtott akcióval fordította meg ukrán riválisa elleni nyitómeccsét a kazahsztáni világbajnokságon, és jutott ezzel a 86 kilogrammosok nyolcaddöntőjébe.
Nemzeti Sport | 09.21 09:40

Még kómában, de túl az életveszélyen a súlyosan sérült F2-pilóta
Juan Manuel Correa a spai verseny hatalmas ütközésében sérült meg. Még vár rá egy fontos lábműtét.
Sport Géza | 09.21 09:11

El: Pozsonyban működött – 6000 gyerek a zárt kapus meccsen
A Slovan Bratislava a zárt kapus büntetés ellenére hatezer néző előtt győzte le a Besiktast az Európa-liga csoportkörének első fordulójában csütörtök este.
Nemzeti Sport | 09.21 08:57

Európa vezet a világ ellen a Laver-kupán
Az első napon az európai teniszezők 3-1-re nyertek a világválogatott ellen. Szombaton Federer és Nadal is pályára lép.
Sport Géza | 09.21 08:49

Úszás: újabb magyar edzésmunkáját irányítja Shane Tusup
Ilaria Cusinato és Bujdosó Zsombor után Földházi Dávid csatlakozott Shane Tusup „úszócsapatához”, azaz a 24 éves sportoló is az amerikai edző irányításával dolgozik tovább.
Nemzeti Sport | 09.21 08:16

A Patriots egy meccs után kivágta balhés elkapóját
Antonio Brownt már két nő vádolja szexuális zaklatással. A karrierje is véget érhet.
Sport Géza | 09.21 07:23

Teqball: Cafú és Carles Puyol Nyíregyházán tart bemutatót
A spanyol Carles Puyol és a brazil Cafú is szerepet kap jövő héten szombaton Nyíregyházán, a Continental Arénában megrendezésre kerülő Teqball-bemutatón – számolt be róla a labdarúgó NB II-ben szereplő Szpari honlapja.
Nemzeti Sport | 09.21 07:11

NFL: a Patriots 11 nap után megvált Antonio Browntól
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) címvédő New England Patriots pénteken hivatalos közleményben tudatta, hogy megválik a 11 nappal ezelőtt szerződtetett Antonio Browntól.
Nemzeti Sport | 09.21 00:17

Ha Isael kapufája bemegy…; Cicipasz lejött a közösségi médiáról
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.
Nemzeti Sport | 09.20 23:32

Le a kalappal! – Thury Gábor jegyzete
Nemzeti Sport | 09.20 23:26

A játékos tragédiája – N. Pál József publicisztikája
Nemzeti Sport | 09.20 23:24

Bundesliga: gyönyörű hajrábeli gólok, a Schalke legyőzte Szalaiékat
Szalai Ádám szempontjából igencsak érdekes mérkőzéssel kezdődött a német Bundesliga 5. fordulója: a Mainzhoz visszatérő magyar támadó egykori klubjával, a Schalkéval nézett farkasszemet, sok oka viszont nem lehetett az örömre, mivel a gelsenkircheni együttes 2–1-re megnyerte a péntek esti találkozót.
Nemzeti Sport | 09.20 22:29

Ligue 1: nehezen leírható gólt szerzett a Nantes Strasbourgban – videó
Az élmezőnyhöz tartozó Nantes 2–1-es vereséget szenvedett a Strasbourg otthonában a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 09.20 22:26

Női kézi BL: egységesen ekkor kezdődnek a meccsek 2020-tól
Az Európai Kézilabda-szövetség végrehajtó bizottsága belgrádi ülésén a televíziós és marketingpartnerekkel történt egyeztetést követően döntött a női Bajnokok Ligája és az Európa-liga mérkőzéseinek kezdési időpontjáról.
Nemzeti Sport | 09.20 22:20

Női röplabda: visszavonult az olaszok legendás ütője
Bejelentette a visszavonulását Francesca Piccinini, az olaszok világ- és Európa-bajnok, hétszeres Bajnokok Ligája-győztes röplabdázója.
Nemzeti Sport | 09.20 22:05

Honvéd: Eke Uzoma letette az állampolgársági esküt – kép
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Eke Uzoma csütörtökön letette az állampolgársági esküt.
Nemzeti Sport | 09.20 21:31

Tipsport Liga: nyert a MAC; szétlövésben kapott ki a DVTK
A MAC Újbuda 4–2-re legyőzte a Detvát, míg a DVTK Jegesmedvék szétlövéssel kapott ki Nyitrán a szlovák jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) pénteki játéknapján.
Nemzeti Sport | 09.20 21:08

Tenisz: Djokovics krumplit szedett Szerbiában – kép
A férfi teniszezők világranglistáját vezető Novak Djokovics a US Open negyeddöntőjét sérülés miatt feladta, ám úgy tűnik, annyira már meggyógyult a bal válla, hogy egy szerbiai településen, Brzecsében „be tudták fogni” krumplit szedni.
Nemzeti Sport | 09.20 20:54

Női kézi NB I: az Érd héttel győzött az Óvár otthonában
Az Érd hét góllal, 29–22-re nyert a Mosonmagyaróvár vendégeként a női kézilabda NB I 4. fordulójában. Tóth Gabriella kilenc, a cseh átlövő, Marketa Jerábková hét találattal vette ki a részét a sikerből.
Nemzeti Sport | 09.20 20:10

Evezős ob: Galambos biztosan nyert a normálsúlyúak mezőnyében
A könnyűsúlyú Galambos Péter magabiztos győzelmet aratott a normálsúlyú egypárok versenyében az országos evezős bajnokság pénteki nyitónapján a Velencei-tavon.
Nemzeti Sport | 09.20 20:04

Erste Liga: az Újpest és a Hokiklub Budapest is a ráadásban vérzett el
Erdélyi sikerekkel kezdődött meg a jégkorong Erste Liga következő fordulójának pénteki játéknapja: az SC Csíkszereda az Újpestet, míg a Gyergyói HK a Hokiklub Budapestet győzte le hosszabbításos mérkőzésen.
Nemzeti Sport | 09.20 19:59

Női röplabda NB I: 21 éves a legidősebb gödöllői felnőtt játékos
Javában tart a Gödöllői RC felnőttcsapatának felkészülése a 2019–2020-as bajnoki idény rajtjára, hiszen a gárda október 12-én Székesfehérváron kezdi meg a pontvadászatot, de már október 5-én is Magyar Kupa-mérkőzésen lép pályára Érden.
Nemzeti Sport | 09.20 19:34

Elismerés: Török Lászlóé a Szepesi-díj, Lantos Mihály özvegyéé az Östreicher-díj
Török László rádiós sportriporter vehette át a Szepesi-díjat, Lantos Mihályné Beretvás Mária pedig az Östreicher-díjat – az elismeréseket ötödször ítélte oda a Puskás Nemzetközi Futball Alapítvány.
Nemzeti Sport | 09.20 18:08

Súlyemelő-vb: rekorddöntések után a kínai címvédő nyert
A címvédő Csen Li-csün győzött összetettben a férfiak 67 kilogrammos súlycsoportjában a thaiföldi súlyemelő-világbajnokság pénteki versenynapján, jóllehet egyik fogásnemet sem nyerte meg.
Nemzeti Sport | 09.20 17:53

Légiósok: Balogh megszerezte az első gólját a Hullnál – videó
Másodszor lépett pályára a Hull City U23-as együttesében Balogh Norbert, aki győztes gólt szerzett a Leeds United elleni pénteki bajnokin.
Nemzeti Sport | 09.20 17:27

Sportlövő Eb: együtt jók voltak a férfi puskások Bolognában
Nem sikerült döntőbe jutniuk a férfi puskásoknak, akik kvótát sem szereztek a bolognai sportlövő Európa-bajnokságon, de – mint korábban beszámoltunk róla – csapatban bronzérmet nyert a Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter trió.
Nemzeti Sport | 09.20 17:19

MLSZ: zárt kapus meccset és pénzbüntetést kaptunk a szlovák Eb-selejtező miatt
A Magyar Labdarúgó-szövetségnek zárt kapuk mögött kell megrendeznie az Azerbajdzsán elleni október 13-i hazai Eb-selejtező mérkőzést, illetve mintegy 20 millió forintos büntetést kell befizetnie az UEFA-nak – számolt be róla az mlsz.hu.
Nemzeti Sport | 09.20 17:16

Zárt kapus lesz az Azerbajdzsán elleni válogatott meccs október 13-án
Az UEFA büntetett a szlovákok elleni meccsen elhangzott rasszista szurkolás miatt.
Sport Géza | 09.20 17:10