2019. február 24., vasárnap - Mátyás
Top 50 Sport
1.
Hatalmas kapushiba után ötgólos thrillert nyert a Roma
A Frosinone közel volt a pontszerzéshez, de Dzeko a 95. percben nem kegyelmezett.
Sport Géza | 02.23 22:47

2.
Serie A: Dzeko döntött a 95. percben, hátrányból nyert a Roma
Edin Dzeko 95. percben szerzett góljának köszönhetően az AS Roma hátrányból felállva 3–2-re legyőzte idegenben a kieső helyen álló Frosinonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.23 22:11

3.
Az Újpest 5, a Fradi 4 gólt vágott
Előbbi a DVTK-n, utóbbi a Felcsúton gázolt át.
Sport Géza | 02.23 19:23

4.
Tenisz: orosz kettős lesz Stollárék ellenfele a fináléban
Kialakult a döntők párosítása a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású budapesti kemény pályás női tenisztornán.
Nemzeti Sport | 02.23 23:29

5.
A Fradi nagy sorozata; Ivkovics már a harmadik támadásnál érezte a bajt
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
Nemzeti Sport | 02.23 23:09

6.
Röplabda NB I: sima csabai siker, kecskeméti pontvesztés
Egy-egy mérkőzést játszottak le szombaton a férfi és a női röplabda Extraligában, illetve hármat a férfi NB I-ben. A nőknél a bajnoki címvédő Békéscsabát ugyan az első játszmában alaposan megszorongatta a vendég Haladás, de ezt követően sima háromjátszmás vereséget szenvedett. A férfiaknál vendégsikerek születtek, igaz, az újdonsült kupagyőztes Kecskeméttől a MAFC rabolni tudott egy pontot.
Nemzeti Sport | 02.23 23:05

7.
La Liga: 41 másodperc után esett a győztes gól Bilbaóban
Raúl García 41. másodpercben esett góljával az Athletic Bilbao hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában, így már csak négy pont a hátránya az európai kupaindulást érő hatodik helyen álló Alavés mögött, amely gól nélküli döntetlent játszott a Celta Vigóval.
Nemzeti Sport | 02.23 22:58

8.
Férfi kézi BL: előnyben a dán csapat, amely a Szegedre várhat
A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában kezd körvonalazódni az egyenes kieséses szakasz párosítása. A B-csoportban nagy valószínűséggel második helyen végző Mol-Pick Szegedre a Wisla Plock–Silkeborg párharc győztese várhat – az első meccsen a dán csapat négy góllal nyert Lengyelországban.
Nemzeti Sport | 02.23 22:06

9.
Légiósok: Lang Ádámék az utolsó percben nyertek
Hetvenhárom percen át emberhátrányban játszva, a ráadáspercekben szerzett góllal szerezte meg első idei győzelmét a román labdarúgó-bajnokság éllovasa: a CFR – amelyben Lang Ádám végig a pályán volt – a Poli Iasi otthonában győzött.
Nemzeti Sport | 02.23 21:29

10.
A szezon potyáját hozhatta össze a Loki-kapus Nagy
Öklözés helyett öngólt fejelt, ezen ment el a meccs a Debrecennek.
Sport Géza | 02.23 20:55

11.
A Szeged a BL-ben, a Füred az EHF-kupában kapott ki
Gyenge szombatot fogtak ki férfi kézicsapataink.
Sport Géza | 02.23 19:35

12.
Női MK: a Győr kiütésével a Fradi bejutott a döntőbe
Elsőként a címvédő Ferencváros jutott be a női labdarúgó Magyar Kupa döntőjébe, mivel a szombati elődöntőben 7–0-ra kiütötte az ETO FC Győrt.
Nemzeti Sport | 02.23 19:23

13.
NB I: kikapott az MTK a Honvédtól Gyirmóton
A Budapest Honvéd 2–1-re győzte le alkalmi, gyirmóti otthonában a büntetőt hibázó MTK-t a labdarúgó NB I 22. fordulójának záró mérkőzésén.
Nemzeti Sport | 02.23 21:18

14.
Kézi BL: nagy verést kapott a Rosztov és a Krim is
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 1. csoportjában a Rosztov-Don hazai pályán kapott ki nyolc góllal a listavezető Metz ellen. A forduló előtt a két csapat azonos pontszámmal állt az élen, a francia együttes sikerével lépéselőnybe került. A 2. csoportban a Krim Ljubljana nyolccal kikapott a Kristiansand otthonában, így a Ferencvárosnak egy pont is elegendő a Thüringer ellen a továbbjutáshoz.
Nemzeti Sport | 02.23 20:16

15.
Futsal MK: hiába Dróth gólja, a Berettyó jutott be a döntőbe
A bajnoki tabella első két helyezettje, a Berettyóújfalu és a Veszprém vívja vasárnap a férfi futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban: előbbi együttes Dróth Zoltán csapatát, a Haladást (4–2), míg utóbbi Tatai József triplájával a Dunaferrt verte meg (3–0).
Nemzeti Sport | 02.23 20:09

16.
Tenisz: Cicipasz kazah ellenféllel döntőzik Marseille-ben
Az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz döntőbe jutott a marseille-i kemény pályás férfi tenisztornán. A görög játékos a harmadikként rangsorolt belga David Goffint múlta felül egy szoros és egy sima szettben (7:6, 6:2).
Nemzeti Sport | 02.23 19:02

17.
Férfi kézi BL: a Nantes otthon visszavágott a Szegednek
A Nantes hazai pályán 29–26-os győzelemmel visszavágott a Mol-Pick Szegednek a szeptemberben a Tisza partján elszenvedett vereségért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
Nemzeti Sport | 02.23 18:55

18.
Tenisz: újabb top 10-est vert meg, Bencic a dubai győztes!
Sorozatban négy top 10-es játékost vert meg, és három és fél év után ismét WTA-tornát nyert Belinda Bencic, aki a dubai kemény pályás női teniszverseny döntőjében a cseh Petra Kvitovát győzte le három játszmában (6:3, 1:6, 6:2), 1 óra 45 perces csatában.
Nemzeti Sport | 02.23 18:41

19.
Női kézi BL: nagy küzdelemben nyert a Ferencváros a THC ellen
A női kézilabda Bajnokok Ligájának 2. csoportjában a negyedik helyen álló FTC a csoport utolsó helyén szomorkodó német Thüringer HC-t fogadta. Az idegenbeli győzelem után úgy tűnt, itthon biztosan nyernek a zöld-fehérek, de a végén szívós munkával feljöttek a németek, és a döntetlenért támadhattak. Nem sikerült nekik egalizálni, így a Ferencváros minimális győzelemmel két pontot szerzett, és bejutott a legjobb nyolc közé.
Nemzeti Sport | 02.23 20:54

20.
Messi mesterhármasával fordított a Barca Sevillában
Egy bomba, egy helyezés, egy emelés hozta az argentin 50. mesterhármasát.
Sport Géza | 02.23 18:15

21.
2,5 millió eurót érő, 203 centis csatárt igazolt az Újpest
A 2015-ben Afrika-kupát nyerő Lacina Traoré a Monacótól érkezik kölcsönbe.
Sport Géza | 02.23 17:48

22.
Férfi kézi EHF-kupa: továbbra is nyeretlen a Balatonfüred
A Balatonfüredi KSE öt góllal kikapott a francia Saint-Raphaël Var HB csapatától a férfi kézilabda EHF-kupa csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton Veszprémben.
Nemzeti Sport | 02.23 17:42

23.
Les miatt elvett gól, kiállítás: Dárdaiék kikaptak a Bayerntől
1977 óta nem nyert idegenben a Hertha a Münchennél.
Sport Géza | 02.23 17:35

24.
Bundesliga: kapushibát követően szerzett góllal verte Dárdaiékat a Bayern
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának szombati játéknapján a Bayern München hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Dárdai Pál vezette Hertha Berlint. A többi mérkőzésen kikapott a Mönchengladbach, és nyert a Freiburg, illetve a Mainz.
Nemzeti Sport | 02.23 17:19

25.
Újpest: sztárcsatárt igazoltak, a Monacótól érkezik – hivatalos
Neves csatárral erősített a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest: a legutóbb a francia élvonalbeli AS Monaco kötelékéhez tartozó Lacina Traoré aláírt a lila-fehérekhez – közölte a klub hivatalos honlapján.
Nemzeti Sport | 02.23 17:13

26.
20 mp alatt két egészpályás gól, a váci kézikapus lett a meccs hőse
Arenhart a hajrában kétszer is egészpályás gólt szerzett, ritkán látott végjátékkal verték a Siófokot.
Sport Géza | 02.23 17:13

Itthon napi top
Barlangba szorult egy férfi Üröm határában
Index | 02.23 20:29
Aki az emberi teljesítőképesség határait feszegeti, az szükségszerűen elviselhetetlenül önző ...
Nagyvilág napi top
A Közel-Keleten állítanák fel az új osztrák bíróságot, hogy ott ítéljék el a terroristákat
Index | 02.23 18:02